619396-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Solna, Linköping, Norrköping, Göteborg eller Malmö – DIS Projektledare järnväg: Siltbankar och KC-pelare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solna, Linköping, Norrköping, Göteborg eller Malmö – DIS Projektledare järnväg: Siltbankar och KC-pelare
Beskrivning: Avrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierare: KOM-416053
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Solna, Linköping, Norrköping, Göteborg eller Malmö – DIS Projektledare järnväg: Siltbankar och KC-pelare