See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ballastprodukter samt mottagning och behandling av schaktmassor
Beskrivning: Enköpings kommun inbjuder härmed anbudsgivare att lämna anbud avseende upphandling av ballastprodukter samt mottagning av tippmassor.
Intern identifierare: TF2024/946
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Se FFU
Intern identifierare: 1596685
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fordonskrav
Intern identifierare: 1620713
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1 Ballastprodukter
Intern identifierare: 1610854
Huvudklassificering (cpv): 14212310 Ballast
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 2 Tippning schaktmassor
Intern identifierare: 1610859
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 3 Sandningssand
Intern identifierare: 1610860
Huvudklassificering (cpv): 14211000 Sand
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 4 Sopningssand
Intern identifierare: 1610861
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde 5 Leksand och gungsand
Intern identifierare: 1610862