619474-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Cyklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänste- och gratifikationscyklar
Referensnummer: RS 2023-02414
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
upphandlingen omfattar tjänstecyklar (el-och vanliga) samt gratifikationscyklar till VGRs personal