2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation samt nyanskaffning av hissar
Beskrivning: Upphandling av service, reparation samt nyanskaffning av hissar
Intern identifierare: KS 2024/718
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000