2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bussväderskydd, offentliga toaletter och vitriner samt relaterade tjänster
Beskrivning: Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud i enlighet med dessa upphandlingsdokument avseende bussväderskydd, vitriner, offentliga toaletter och relaterade tjänster.
Intern identifierare: 23/172
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial, 44212321 Busskurer, 44411700 Toalettsitsar, toalettlock, toalettskålar och toalettcisterner, 45215500 Offentliga toaletter, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 79341000 Reklam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del