61962-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation av fartyg – Varvsöversyn isbrytaren Bore
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVarvsöversyn isbrytaren Bore
BeskrivningVarvsöversyn och besiktning av isbrytare.
Intern identifierareTN 2026 204
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50241100 Reparation av fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVarvsöversyn isbrytaren Bore