619666-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – 2025 Lokalvård Boden och Harads
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 Lokalvård Boden och Harads
BeskrivningUpphandlingen avser avtal på lokalvård i Boden- och Haradsområdet för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare25/237
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000