2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogstraktor 2 st
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2025-05
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000