2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1 Cyklar, utrustning samt reparation och service
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för nyanskaffning av standardcyklar, elcyklar, ellådcyklar med montering och leverans samt reparation och service.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105103:Lot:1