Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK