2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS arbeten inkl material
Beskrivning: Ronneby kommun, AB Ronnebyhus, Ronneby Miljö och Teknik AB, och Ronneby Industrifastigheter AB inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på VVS arbeten inkl material i enlighet med upphandlingsdokumenten. För AB Ronnebyhus exkl material.
Intern identifierare: 26/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000