Södermalms Stadsdelsförvaltning (SDF) inbjuder er att lämna anbud på Konsulttjänster byggledning till fyra stadsdelar. Förutsättningarna för upphandlingen finns angivna i upphandlingsdokumenten och dess tillhörande bilagor.
Upphandlande myndighet är Södermalms SDF och upphandlingen genomförs av stadens serviceförvaltning på uppdrag av Södermalms SDF.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster byggledning till fyra stadsdelsområden inom Stockholms stad, uppdelat i två anbudsområden
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71541000 Byggteknisk projektledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2