620059-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Varumärkesarbete och strategisk kommunikation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVarumärkesarbete och strategisk kommunikation
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på offentilg upphandling gällande ramavtal Varumärkesarbete och strategisk kommunikation. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumentet. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst vida Norrköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112511:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring