62007-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhållsentreprenad - Brandlarm (inkl. talat utrymningslarm), Anbudsområde 1: Lund, Malmö, Alnarp, Kristianstad
Referensnummer: 20/222
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar upphandling av en leverantör (L) som ska utföra driftåtgärder, avhjälpande underhåll och planerat underhåll åt Akademiska Hus (B).