Underhållsentreprenad - Brandlarm (inkl. talat utrymningslarm), Anbudsområde 8: Uppsala
Referensnummer: 20/233
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 75251110 Brandskyddstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar upphandling av en leverantör (L) som ska utföra driftåtgärder, avhjälpande underhåll och planerat underhåll åt Akademiska Hus (B).