2. Förfarande
Förfarande
Titel: Absorptionsmaterial och utrustning för oljeprodukter och kemikalier
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 25/141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast, 24000000 Kemiska produkter, 39500000 Textilvaror, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1
Intern identifierare: 1729367-0
Ytterligare klassificering (cpv): 14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast, 24000000 Kemiska produkter, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 (1)
Intern identifierare: 1729688-1
Huvudklassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner