620396-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Tjänster avseende fast egendom
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom lokalförsörjnings- och hyresgästrådgivning
Referensnummer: 2023:535
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Skolinspektionen har behov av en leverantör som kan tillgodose myndighetens behov av konsulttjänster inom lokalförsörjnings- och hyresgästrådgivning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79100000 Juridiska tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79931000 Inredningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen