2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil
Beskrivning: Nässjö
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Det uppskattade värdet och eventuella andra angivna kvantiteter i upphandlingsdokumenten är baserat på omsättning av befintliga ramavtal, förväntade kvantiteter eller resultatet av analysen inför upphandlingen.