2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Vårby Simhall
Beskrivning: Huddinge kommun avser upphandla leverantör för Drift av Vårby simhall
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102690:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 92600000 Sporttjänster