Huvudsaklig CPV-kod 92533000 Tjänster i naturreservat
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen i Hallands län annonserar ett dynamiskt inköpssystem för behov av olika typer av stängslingstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45111220 Röjning av ris och buskar, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning, 45341000 Montering av räcken
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen