See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fotograftjänster
Beskrivning: se 1.3
Intern identifierare: 2-3414/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961000 Fototjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22315000 Fotografier, 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000