620803-2023 - ResultatSverige-Linköping: Ljudutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av scen-, ljud, ljus- och bildteknik (ej hyra)
Referensnummer: 23/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32342410 Ljudutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av utrustning (med eller utan installation) inom scen-, ljud, ljus- och bildteknik för Visit Linköping & Co.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31520000 Lampor och belysningsarmatur, 32342000 Högtalare, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 71318100 Ljustekniska tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen