See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Skellefteå
Beskrivning: Denna upphandling avser städtjänster i Skellefteåområdet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Städområde 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94561:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Detta avtal omfattar option på tilläggstjänster.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Städområde 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94561:Lot:2