2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsstrateg och -samordnare till Funktion Information inom programmet Hållbar avloppsrening
Beskrivning: Informationsstrateg och -samordnare till Funktion Information inom programmet Hållbar avloppsrening
Intern identifierare: 24/00413
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72130000 Konsulttjänster vid planering av dataanläggning, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72240000 Systemanalys och programmering, 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter AMA AF Konsult 10