See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård till Marinmuseum i Karlskrona
Beskrivning: Lokalvård till Marinmuseum beläget i Karlskrona.
Intern identifierare: 2.4- 2025-946
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1656551
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Intern identifierare: 1656552
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1671126
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsutvärdering
Intern identifierare: 1671125