621024-2023 - ÄndringSverige-Lidköping: Kranbilar och dumprar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kranbil
Referensnummer: 2022-82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34142000 Kranbilar och dumprar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kranbil till Lidköpings kommun