Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter, profilkläder, mässmateriel och tryck
Referensnummer: KS 2021/1578
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende profilprodukter, profilkläder, mässmateriel och extra tryck.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79340000 Reklam och marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen