2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk fisk
Beskrivning: Upphandling av färsk fisk
Intern identifierare: 20/194
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del