621609-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Karlstad: Lastpallar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastpall med tillbehör
Referensnummer: 22/112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423330 Lastpallar
II.1.4.
Kort beskrivning
Lastpall
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44423300 Godshanteringsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen