Region Värmland har för avsikt att upphandla tjänsten verksamhetsrevision i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Anbud som inte uppfyller de obligatoriska kraven i upphandlingen kommer att förkastas.
Vi emotser ert anbud med intresse.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Beräknad volym som baseras på historiska belopp gällande efterfrågad tjänst är cirka 2 700 000 kr per år. Det vill säga totalt 10 800 000 på en fyraårsperiod.