2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steriliseringsprodukter
Beskrivning: Region Halland avser att upphandla regionens samlade behov av steriliseringsprodukter. I upphandlingen ingår exempelvis packskynken, påsar, tejp, etiketter, indikatorer, märkpennor och borstar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115814:Lot:1