62176-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Entreprenadmaskiner med förare TN 2023/93
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenadmaskiner med förare TN 2023/93
BeskrivningEntreprenadmaskiner med förare TN 2023/93, uppdelad i följande delområde: delområde 1: band- och hjulburna grävmaskiner, hjullastare, lastbiltrailer inkl. följebil. delområde 2: grävlastare. delområde 3: minidumpare, dumper, bandschaktare. delområde 4: väghyvel.
Föregående meddelande011688-2023
Intern identifierareTN 2023/93
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSVARSFÄLT
BeskrivningEnligt övrig information.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation