2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väderskydd med tillbehör - etapp 2 Citylinjen
Beskrivning: Väderskydd till nya citylinjen, etapp 2, i örebro
Intern identifierare: 24RS10135
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44212321 Busskurer
Ytterligare klassificering (cpv): 34928000 Vägtillbehör, 34928440 Busshållplatsstolpar, 44212300 Konstruktioner och delar, 44212320 Diverse konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000