621916-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel – Kontors- och skolmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontors- och skolmaterial
BeskrivningFörbrukningsmaterial förekommande i skolmiljö och på kontor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104134:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30197000 Mindre kontorsartiklar, 30199000 Pappersvaror och övriga föremål