621961-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Ramavtal Konsulttjänster avseende Byggadministrativa tjänster FO Regeringsbyggnader
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Konsulttjänster avseende Byggadministrativa tjänster FO Regeringsbyggnader
BeskrivningAvser konsulttjänster inom byggherreorganisation såsom projektledare, byggledare och installationssamordnare inom säkerhetsklassade projekt.
Intern identifierare1689/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000