621977-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Ramavtal Däck och däckservice
Meddelande om upphandling – förenklat system
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Däck och däckservice
BeskrivningUpphandling av däck och däckservice
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste kännetecken-
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningAvser Ramavtal däck och däckservice