See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationsfilter - 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser ventilationsfilter till ventilationsaggregat. Upphandlingen är uppdelad i två delområden: • Glasfiber • Syntet Ramavtalet omfattar löpande försäljning och leverans av Beställarnas samlade behov av ventilationsfilter under avtalsperioden.
Intern identifierare: 111/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42514310 Luftfilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 1 Glasfiberfilter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 2 Syntetfilter