2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av bränslepellets
Beskrivning: Inköp och leverans av pellets till Hultsfreds kommun och AB Hultsfreds Bostäder
Intern identifierare: U-080-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000