622272-2025 - Resultat
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Leverans, installation och driftssättning av UPS-anläggning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverans, installation och driftssättning av UPS-anläggning
BeskrivningUppdraget omfattar leverans och installation av UPS-anläggning till beställarens huvudkontor på Kjellbergsgatan i Jönköping.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99842:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenUtökad garantitid och serviceavtal efter garantitidens slut - Se upphandlingsdokumentet