622402-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Flyttprojektledare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttprojektledare
BeskrivningVänligen se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareEUI 25 032
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000