622535-2019 - ÄndringSverige-Stockholm-Globen: Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal rörligt tak Tele2 Arena
Referensnummer: 2019-071
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning