622536-2019 - ÄndringSverige-Stockholm-Globen: Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal om förebyggande och felavhjälpande underhåll, service och reparation av befintliga brandlarmssystem
Referensnummer: 2019-073
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning