622661-2024 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning
BeskrivningUpphandling av snöröjning och halkbekämpning till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare2023MKB-2171
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelStrukturerade malldokument MKB (2)