Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Procurement of legal support and services to the Swedish Energy Agency´s programme on international cooperation initiatives and agreements under article 6 of the Paris.
Referensnummer: 2023-9390
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79110000 Juridisk rådgivning och representation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen