See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Juridisk rättsdatabas
Beskrivning: Upphandlingen avser juridisk rättsdatabas för juridikavdelningen på Sjöfartsverket.
Intern identifierare: 25-02779
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000