623121-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Tolkar - teckenspråk, TSS, dövblind- och skrivtolkning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tolkar - teckenspråk, TSS, dövblind- och skrivtolkning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tolktjänster - teckenspråk, TSS, dövblind- och skrivtolkning.
Intern identifierare: RB2024-0425
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tolkar - teckenspråk, TSS, dövblind- och skrivtolkning