623517-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klottersanering – Klottersanering och klotterskydd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlottersanering och klotterskydd
BeskrivningMalmö stad, Serviceförvaltningen, Stadsfastigheter upphandlar ramavtal klottersanering och klotterskydd.
Intern identifierareSN-2025-400
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKlottersanering och klotterskydd