Huvudsaklig verksamhet Fritidsverksamhet, kultur och religion
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
21-0318_Fisk & Skaldjur
Referensnummer: 21/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15250000 Fisk och skaldjur
II.1.4.
Kort beskrivning
Liseberg inbjuder Leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av ramavtal avseende Fisk & Skaldjur till Lisebergs restauranger och Fast Food enheter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 03311000 Fisk, 03312000 Skaldjur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen