Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredningsarkitekter
Referensnummer: EUI 23 024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79931000 Inredningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inredningsarkitekttjänster
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 79932000 Inredningsdesign
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen