2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster - Obligatorisk Ventilationskontroll
Beskrivning: Ramavtal avses att upphandlas för fölande tjänst: Obligatorisk ventilationskontroll
Intern identifierare: IU25-74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1) Förfrågningsunderlag (Generell del) Obligatorisk ventilationskontroll
Beskrivning: Ange vilka delar i upphandlingen som avses besvaras. Denna del är obligatorisk.
Intern identifierare: 1764451-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2) Anbudsspecifikation "OVK"
Beskrivning: Se Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1764452-1